Files zijn niet langer een probleem:

Dit is de toekomst! De LX combineert Italiaanse elegantie en klasse met de modernste techniek tot een uniek design. Deze Vespa is, geheel in overeenstemming met de traditie, voorzien van een metalen carrosserie wat de rijeigenschappen ten goede komt. De LX is een echte Vespa, met al zijn voordelen.
Een Vespa levert niet alleen voortreffelijke mobiliteit, het is meer. Het is klasse, het is stijl, het is mode … het is LIFESTYLE! Een rit door de stad zal anderen niet ongemerkt voorbij gaan.

De LX is leverbaar in twee 50cc uitvoeringen, met de vertrouwde 2-takt motor, in snor- of bromuitvoering, en met de buitengewoon zuinige en milieuvriendelijke 4-takt motor. Tevens is de LX verkrijgbaar in een motoruitvoering met de 125cc 4-takt motor

De LX is een facelift ondergaan:

De populaire Vespa scooter heeft een iets ander uiterlijk gekregen. Met name aan de details van de scooter is extra aandacht besteed.
Voor op het spatbord is een chromen deel toegevoegd zoals we deze al kenden van de Vespa S en een reflector is toegevoegd op de carrosserie.
Verder zijn de handgrepen voorzien van het Vespa logo, het achterlicht heeft een chromen deel gekregen en het zadel is dubbel gestikt.
Een andere goede bijkomstigheid is dat de Vespa LX te verkrijgen is in 4-takt 4V. Nu nog zuiniger in gebruik!


Nu tijdelijk € 2.775,- (excl. rijklaarmaken) + tot € 650,- aan accessoires.

lees meer